لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

درخشان: استقلال شایسته پیروزی بود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: استقلال شایسته کسب سه امتیاز بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، حمید درخشان پس از شکست ۲ بر صفر مقابل استقلال در نشست خبری گفت: فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی بود و به تیم استقلال تبریک می‌گویم. شرایط این تیم ویژه بود و از ما بهتر بود. با مشکلاتی که داشتیم احساس می‌کردیم ازدقیقه ۶۵ به بعد توانایی بازیکنانم تمام شده بود. وقتی بازیکنان استراحت کافی نداشته باشد وقتی در اردو نیستند و در کنار خانواده است. مشخص نیست که چه زمانی می‌خوابد و از دقیقه ۶۵ توانایی لازم را نداشتند و اردو نداشتیم و از بازیکنان خواهش کردیم ساعت ۱۱ بیایند ناهاری بخوریم و به ورزشگاه بیایند.

وی افزود: جلسه ای داشتیم تا ۱۰ و نیم شب قبل طول کشید و شادابی نداشتیم که بتوانیم نتیجه را برگردانیم. بضاعت ما پایین بود ولی فرصت گلزنی داشتیم اگر گل به خودی نمی زدیم شاید نتیجه به شکل دیگری رقم می‌خورد. به بازیکنانم تبریک می‌گویم و تلاش کردند نتیجه را برگردادند. به استقلال هم تبریک می‌گویم.

وی درمورد اینکه اگر می‌خواست دوباره در یکی از پست‌ها بازی کند،‌ گفت: وقتی تیم فرصت گلزنی ایجاد می‌کند اما توپ وارد دروازه نمی‌شود این یک اشکال است، اشکال دوم این است که نتوانی فرصت گلزنی خلق کنی و اشکال سوم در تیم این است که خط دفاع اشتباه کند و گل بخورید. ما امروز در خط دفاع، هافبک و حمله اشتباه داشتیم، من هم اگر بخواهم یک پست را انتخاب کنم آن هافبک است.

درخشان درمورد اینکه نفت در لیگ قهرمانان ‌آسیا ظاهرا حذف شده است گفت: تا الان این اتفاق نیفتاده اما اگر قرار است با این تیم به لیگ قهرمانان آسیا برویم من راضی نیستم و بهتر است با این تیم به ‌آسیا نرویم، زیرا فاصله‌مان با فوتبال باشگاهی آسیا زیاد شده است،‌باید تیم نفت را تقویت کنیم و بازیکنان جدید بخریم و چند بازیکن را جابجا کنیم تا تیم قدرتمند شویم. نباید به حاشیه برویم ما در فوتبال باشگاهی آسیا عقب مانده‌ایم. 25 سال است که در ‌آسیا قهرمان نشده‌ایم. پرسپولیس و استقلال بهترین تیم‌های ما هستند بنابراین باید بیشتر کار کنیم تا در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشیم،‌فاصله‌مان با باشگاه‌های آسیا زیاد شده است.

وی افزود: شاید در تیم ملی بتوانیم موفق شویم اما با بخش فوتبال باشگاهی با مشکل مواجه خواهیم شد.

سرمربی نفت درمورد اینکه تیم نفت مشکلات زیادی دارد چگونه می‌خواهد خود را در آسیا تقویت کند گفت: این مشکل من نیست که بخواهم دست در جیبم کنم و بازیکن بخرم. اگر به این مساله توجه نکنیم از باشگاه‌های آسیا عقب می‌مانیم و حتی شاید باشگاه از بین برود. یکی از فاکتورهای تیم این است که مدیریت باشگاه برای بازیکن خوب بخرد و در اختیار سرمربی قرار دهد. اگر چنین نکنیم کاری برای موفقیت نکرده‌ایم. برای موفقیت فاکتورهای زیادی نیاز است تازه اگر این فاکتورها با هم جمع شوند باز هم ممکن است به موفقیت نرسیم. اما لازمه موفقیت این است که تمام ابرازها را در اختیار داشته باشیم.

 

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.