لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دختر دانش آموز، کیف طلا وجواهرات را به صاحبش برگرداند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دختر دانش‌آموز دهگلانی که ساکی پر از طلا و جواهر را پیدا کرده بود، پس از هفته‌ها جست و جو آن را به‌ صاحبش برگرداند.

 به گزارش خبرگزاری برنا ؛ علیرضا منتشلو، مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان گفت: شیلان اکبری، دختر دانش‌آموز دبیرستانی از دهگلان- استان کردستان- در سفری به شهر قروه، ساکی حاوی مقدار زیادی طلا و جواهر به ارزش 30 میلیون تومان را پیدا کرد.

گرچه او و خانواده‌اش در مدت اقامت در این شهر، تلاش زیادی برای پیدا کردن صاحب ساک کردند اما به نتیجه‌ای نرسیده و با گذاشتن شماره تماس خود در مغازه‌های اطراف به شهرشان بازگشتند.

مدتی بعد صاحب کیف جواهرات که معلم بازنشسته قروه‌ای بود، در تماس با خانواده این دختر سراغ او رفت و امانت اش را تحویل گرفت.فاطمه رازانی، معلم بازنشسته قروه‌ای و صاحب ساک دستی پس از مراجعه به روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان قروه از اقدام خداپسندانه این دختر دانش‌آموز قدردانی کرد و خواستار تجلیل مسئولان آموزش و پرورش از این دختر دانش‌آموز شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.