لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دختران پاراگوئه ای در هتل اسکان بازیکنان ونزوئلا چه می کردند؟!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازی های صبح دیوز مقدماتی جام جهانی در منطقه آمریکای جنوبی، با حواشی زیادی همراه بوده است.

به گزارش صدرانیوز؛ به نظر می رسد که بازی های شب گذشته مقدماتی جام جهانی، با حواشی زیادی همراه بوده است. در حالی که رادامل فالکائو، ستاره تیم ملی کلمبیا متهم است که با بازیکنان پرو تبانی کرده تا در دقایق پایانی بازی به هم فشار نیاورند و هر دو تیم با این مساوی به جام جهانی و دیدار پلی آف برسند، حالا جنجال دیگری مطرح شده است.

البته در منطقه آمریکای شمالی ، مرکزی و دریای کارائیب موسوم به کونکاکاف هم تیم ملی پاناما با توپی که از خط دروازه رد نشده بود ، به جام جهانی رفت و ایالات متحده آمریکا حذف شد. در حالی که دیروز پاراگوئه این شانس را داشت که با پیروزی در بازی خانگی برابر ونزوئلا حداقل راهی پلی آف جام جهانی شود، این تیم برابر ونزوئلای حذف شده و ته جدولی باخت تا دوباره به این تورنمنت نرسد.

به گزارش مریدیانو، رافائل دودامل، سرمربی ونزوئلا در کنفرانس خبری، در حالی از اتفاقات قبل از بازی پرده برداری کرد که تیمش با کسب دومین پیروزی در ۱۸ بازی، نقش مهمی در حذف میزبان ایفا کرد: در واقعیت شرایط خوب نبود. شب گذشته دختران پاراگوئه ای به هتل محل اسکان ما آمدند و سعی کردند بازیکنان و کادر فنی را متقاعد کنند که امروز ببازیم. اتفاقی که رخ نداد و ما گول نخوردیم.

سالومون روندون، مهاجم مشهور باشگاه وست برومویچ آلبیون انگلستان و تیم ملی ونزوئلا هم این اتفاقات را تایید کرده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.