لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دبیر کل ناتو: در انتخابات روسیه دخالت نمی کنیم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دبیر کل ناتو در واکنش به نامزدی ولادیمیر پوتین در انتخابات ریاست جمهوری: در انتخابات روسیه دخالت نمی کنیم.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری فرانسه، ینس استولتنبرگ دبیر کل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی ( ناتو ) روز چهارشنبه در واکنش به نامزدی ولادیمیر پوتین برای چهارمین دوره ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد کشورهای عضو ناتو در انتخابات این کشور دخالت نخواهند کرد.
استولتنبرگ با اشاره به اتهامات مداخله روسیه در انتخابات اروپا و تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا افزود: ما قصد نداریم در انتخابات ریاست جمهوری دخالت کنیم بنابر این من نمی خواهم در این زمینه اظهار نظر کنم.
وی گفت: من سال 2001 زمانی که نخست وزیر ( نروژ ) بودم با ولادیمیر پوتین بعد از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری دیدار کردم.
ناتو از آغاز بحران اوکراین در بهار 2014 هر نوع همکاری عملی با روسیه را با حفظ نوعی گفتگوی سیاسی تعلیق کرده است، هر چند نشست های نادری بین سفرا یا بین استولتنبرگ و سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه برگزار شده است.
استولتنبرگ اعلام کرد: ناتو رویکرد دو جانبه خود در برابر روسیه، دفاع و بازدارندگی و گفتگو را کاملا خوب می داند و موثر بودن آن ثابت شده است.
کشورهای غربی متعدد، درباره مداخله روسیه در انتخابات خود ابراز تردید کرده اند که از جمله می توان به حمله سایبری به ستاد تبلیغاتی امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه و همچنین در انتخابات آلمان و همه پرسی درباره جدایی کاتالونیا در اسپانیا اشاره کرد.
در آمریکا یک دادستان ویژه از ماه مه درباره ادعاهای مداخله روسیه در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 تحقیق می کند. مسکو مداخله در حمایت از پیروزی دونالد ترامپ را تکذیب کرده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.