لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

خودکشی دانشجوی نخبه آملی در دانشگاه شهید بهشتی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشجوی نخبه المپیادی در دانشگاه شهید بهشتی خودکشی کرد.

خورشیدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی گفت: م- ع. از دانشجویان ترم سوم مقطع کارشناسی رشته حقوق دانشگاه شهید بهشتی حدود ساعت ۱۵:۳۰ دیروز با پرش از پشت بام ساختمان دانشکده حقوق این دانشگاه دست به خودکشی زد.

وی افزود: بلافاصله پس از وقوع حادثه، پزشک حاضر در درمانگاه دانشگاه به همراه آمبولانس و پرستار در صحنه حاضر شدند و، چون هنوز مصدوم دارای علائم حیاتی بود، سریعاً با آمبولانس به بیمارستان آیت ا... طالقانی انتقال یافت.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی گفت: تلاش پزشکان آن بیمارستان برای احیاء نتیجه نداد و در نهایت، مصدوم در بیمارستان آیت ا... طالقانی فوت کرد.

خورشیدی ضمن عرض تسلیت به بازماندگان این دانشجو، گفت: این مرحوم از دانشجویان نخبه دانشگاه شهید بهشتی بوده که با کسب مدال طلای المپیاد ادبیات فارسی کشور توانسته بود بدون کنکور وارد دانشگاه شهید بهشتی شود.

خورشیدی افزود: این دانشجو هیچ مشکل روحی و روانی نداشته است و دست نوشته‌ای هم که زمان خودکشی به همراه داشته نشان میدهد این عمل هیچ ارتباطی با بازی نهنگ آبی ندارد.

وی گفت: دانشجوی فوت شده اهل آمل بوده و در خوابگاه دانشجویی سکونت داشته است.

منبع:خبرگزاری دانشجو

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.