لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

خودکشي زن 50 ساله دربابل

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سخنگوي اورزانس 115 بابل گفت:در اين حادثه زن  50  ساله با طناب خودش را از ميله هاي پنجره حلق آويز کرد .

مهدي غلام نيا روشن سخنگوي اورزانس 115 بابل درگفتگو باخبرگزاری آريا دفترمازندران درشهرستان بابل بيان داشت: طي تماس مردمي با مرکز پيام اورژانس 115 بابل مبني خودکشي زن 50ساله در بابل خيابان شريعتي گزارش شد.پس از دريافت اين گزارش بلافاصله مرکز پيام اورژانس 115 بابل   تکنسين هاي پايگاه  رضي کلا را به  محل حادثه  اعزام کرد.

وي ادامه داد: تکنسين هاي  اورژانس 115 بابل  درمدت زمان 6 دقيقه  در محل حادثه حاضر شدند.

غلام نيا روشن تصريح کگرد: در اين حادثه زن  50  ساله با طناب خودش را از ميله هاي پنجره حلق آويز کرد . متاسفانه چند ساعت از مرگ اين زن گذشته  بود و تلاش هاي تکنسين‌هاي اورژانس 115 براي احيا ثمري نداشت.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.