لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

خاطره‌ای از واکنش‌ آیت‌ا... هاشمی به تایید صلاحیتش

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سال 94 سال عجیبی بود. انتخابات مجلس خبرگان برای اولین بار داشت شکل رقابتی به خود می‌گرفت.

رقابت نابرابر یک آیت‌ا... با مجموعه‌ای از نهادهای روحانیت در کشور. سه‌شنبه روزی، مطابق معمول هر هفته جلسه مشاوران داشتیم. فضای جلسه کاملا منتظر اعلام نظر شورای نگهبان بود. با اینکه اخبار غیر رسمی حکایت از تایید صلاحیت آیت‌ا... هاشمی داشت ولی با تجربه‌های جمع می‌گفتند تا خبر رسمی نیامده باور نکنید. استدلالشان هم این بود که با آن همه هزینه‌ای که برای عدم تایید صلاحیت آیت‌ا... در سال 92 داده شده، نمی‌شود که دوباره دو سال بعد ایشان را تایید صلاحیت کنند. رد صلاحیت کنندگان 92 که عوض نشده‌اند و هاشمی هم همان هاشمی 92 است! القصه، ساعتی گذشت و خبر تایید صلاحیت آیت‌ا... آمد و جلسه هم با خشنودی حضار تمام شد. به رسم سه‌شنبه‌ها که بعد جلسه مشاوران چند دقیقه‌ای محضر آیت‌ا... می‌رسیدم، خدمتشان رفتم و در کمال تعجب هیچ نشانه‌ای از خوشحالی یا خرسندی از تایید صلاحیت در صورتشان ندیدم. پرسیدم: خبر تایید صلاحیت خدمتتان نرسیده؟ فرمودند: چرا. گفتم: چطور اصلا خوشحال نیستید؟ گفتند: اینها برای من حجت نیست. برای من مهم این است که شرمنده مردمی نشوم که اگر نبودند اصلا انقلابی در کار نبود که من امروز یکی از مسئولان حکومتش باشم!
*محمد محمودی/ دبیر پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌ا... هاشمی(ره)

منبع:روزنامه آرمان امروز

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.