لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

حضور عجیب و شوکه کننده «نیمار» در محل تمرین بارسلونا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

«نیمار جونیور» با حضور در زمین تمرینی بارسلونا، بازیکنان این تیم را متعجب و با مطرح کردن موضوعی آن‌ها را شوکه کرد!

به گزارش خبرگزاری مهر، نیمار بسیاری از بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا، تیمی که پیش از این در آن بازی می‎کرده را سورپرایز کرده و در سیوتات اسپورتیوا، زمین تمرینی بارسلونا، حاضر شده است.

حضور او در شرایطی که مدام از رابطه بد با بارتومئو، رئیس باشگاه، گفته بود و هنوز بر سر باقی پولی که باید برای تمدید قراردادش با بارسا می‎گرفته، درگیری دارند، عجیب است.

او با خنده‌ای که به لب داشته وارد زمین تمرینی شده و وقتی هم‌تیمی‌های سابقش او را دیدند خیلی زود پرسیده «مرا بازمی‏گردانید؟» او هرگز به طور علنی از نارضایتی از حضورش در پاری‎سن ژرمن نگفته، اما بارها مطبوعات سراسر دنیا به این نکته اشاره کردند. گفته می‎شود تیم فرانسوی آن چیزی نبوده که در رویاهای این بازیکن برزیلی بوده است.

البته که احتمال بازگشت به بارسلونا نزدیک به صفر است، حتی اگر واقعا نیمار از حضور در پاریس ناراضی باشد. بعد از این که ناصر الخلیفی با پول هنگفتی که برای خرید نیمار پرداخت ثابت کرد که داشتن او چقدر برای خودش و تیمش مهم بوده، احتمال این که زیر بار فروش او برود اصلا وجود ندارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.