لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

حذف عجیب تیم ملی جوانان با قوانین AFC!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی تیم فوتبال جوانان کشورمان اعتقاد دارد که حق این تیم در مرحله مقدماتی پیکارهای قهرمانی آسیا ضایع شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فرهاد پورغلامی پس از دیدار ایران مقابل فلسطین عنوان کرد: قبل از هر چیز از تلاش بازیکنانم‌ در این مسابقات تشکر می‌کنم. آنها با همه وجود بازی کردند و تلاش خود را انجام دادند. در دیدار برابر فلسطین در شروع بازی تمام سعی‌مان را کردیم که به حریف فشار بیاوریم و به گل برسیم. در رختکن به بازیکنان متذکر شدم که در برابر این تیم‌ها می‌بایست در دقایق نخست گل زد، چون در این شرایط کار در ادامه راحت‌تر می‌شود و پس از آن می‌توانیم تمرکز کنیم. خوشبختانه در دیدار برابر فلسطین این اتفاق افتاد و به گل رسیدیم.

وی ادامه داد: در مصاف با فلسطین با تغییر سیستم بازی به میدان آمدیم. بچه‌ها در این مسابقه عملکرد خوبی داشتند و توانستیم در نیمه نخست به سه گل برسیم. در شروع نیمه دوم بچه‌ها با انگیزه بودند و گل چهارم را زدیم. پس از آن فلسطین رو به خشونت آورد و دو بازیکن اخراجی داد. در حین بازی به بازیکنان گفتم که این تیم‌ها همیشه از این حربه‌ها استفاده می‌کنند که جو را متشنج کنند. متأسفانه یکی از بازیکنان ما وارد همین فضا شد و یک کارت قرمز گرفت. پس از آن با هر برخوردی بازیکنان فلسطین روی زمین می‌افتادند. به‌هرحال ما به نتیجه مطلوبی رسیدیم. بچه‌ها بازی روان و خوبی را انجام دادند.

سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران خاطر نشان کرد: تیم ما در دو مسابقه اول مقابل سوریه و اردن هم عملکرد خوبی داشت. در دیدار برابر اردن در نیمه دوم توپ و میدان در اختیار ایران بود و حریف فقط دفاع می‌کرد. در آن دو بازی فرصت‌های بالای 90 درصد به دست آوردیم که گل نشدند.کاش تلویزیون بازی‌های جوانان ایران را پخش می‌کرد تا همه می‌دیدند با چه شرایطی مقابل حریفان به میدان می‌رفتیم.

ورغلامی همچنین یادآور شد: قبل از بازی‌ها اعلام شد که 10 تیم نخست هر گروه به همراه پنج تیم برتر دوم که امتیاز بیشتری دارند راهی مرحله نهایی می‌شوند، اما در کمال ناباوری اتفاقات دیگری رخ داد و حقیقتاً از قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا در حیرتم و شوکه شده‌ام. تیمی با پنج گل زده، یک گل خورده و پنج امتیاز حذف می‌شود و یک گروه دیگر تیم دومی با چهار امتیاز صعود می‌کند! این رویه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای من جای تعجب  دارد! در کمال ناباوری تیم  قطر فقط با چهار امتیاز بالا می‌آید. از فدراسیون فوتبال می‌خواهم این موضوع را با جدیت پیگیری کند، چون به نظرم حق مسلم ما ضایع شده است. تیم ما با پنج امتیاز در جمع بهترین تیم‌های دوم گروه‌ها بود، اما از صعود بازماندیم.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.