لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

حبس ابد برای پسری که دختر 16 ساله را به خودکشی تشویق کرده بود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پسر 18 ساله ای که دختر مورد علاقه‌اش را برای خودکشی تشویق کرده بود، پس ازمرگ هولناک دخترک در یک قدمی صدور حکم حبس ابد قرار گرفت.

به گزارش برنا ،«تیرل پررزیبیشن» که اهل شهر «سالت لیک سیتی» امریکا است، متهم است دختر16 ساله‌ای به نام «چاندرا براون» را برای خودکشی تشویق کرده است. حتی هنگامی که دختر نوجوان خود را حلق آویز کرده و درحال جان دادن بود، او همزمان با تماشای این صحنه پشت دوربین دیوانه وار می‌خندید.

متهم به دخترک قول داده بود بعد ازاو به زندگی خود پایان دهد اما هرگز این کار را نکرد تا اینکه سرانجام با کشف جسد قربانی ماجرا، شناسایی و دستگیرشد. قاضی پرونده پس از بررسی شواهد ومستندات موجود، پسر جوان را مجرم شناخت و به احتمال زیاد او را به حبس ابد محکوم خواهد کرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.