لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

جهت اطلاع روزنامه جمهوری اسلامی در دوشنبه 24مهر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رضا پهلوی فرزند شاه مخلوع ایران است که همچنان در سودای رسیدن به تاج و تخت است در نامه‌ای به ترامپ نوشت «از تلاش دولت ایالات متحده برای مقابله با این رژیم تروریستی قدردانی می‌کنیم!

به گزارش صدرانیوز،روزنامه جمهوری اسلامی در ستون جهت اطلاع خود نوشت:

* استفاده ترامپ از واژه مجعول «خلیج عربی» در نطق جمعه شب بسیاری را با این سئوال مواجه کرد که با وجود شواهد و قرائن فراوان تاریخی چرا رئیس‌جمهور آمریکا مرتکب چنین اشتباه بزرگ و فاحشی شده است؟ در پاسخ به این سوال «نجاح» تحلیلگر عرب می‌گوید: «ترامپ از جغرافیا سر در می‌آورد ولی برای آنکه عربستان را خر فرض کند تعبیر «خلیج عربی» را بکار برد وگرنه در قرارداد تسلیحاتی که با شاه سعودی امضا کرد، از عنوان خلیج فارس استفاده شده بود».
* نطق بی‌منطق و سراسر توهین رئیس‌جمهور آمریکا علاوه بر مخالفت‌های گسترده جهانی، موافقانی هم داشت. از جمله این موافقان که نتوانستند خشنودی خود را از مواضع خصمانه ترامپ نسبت به ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی پنهان کنند، رضا پهلوی فرزند شاه مخلوع ایران است که همچنان در سودای رسیدن به تاج و تخت است. رضا پهلوی در نامه‌ای به ترامپ نوشته است «از تلاش دولت ایالات متحده برای مقابله با این رژیم تروریستی قدردانی می‌کنیم. سخنان شما گام مثبتی در جهت جذب بهترین و قوی‌ترین متفقین علیه رژیم آخوندی می‌باشد»! این سخنان به وضوح نشان می‌دهد گوینده آن در کنار دشمنان ملت ایران مانند رژیم صهیونیستی قرار دارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.