لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

جزییات حادثه ریزش کوه در منطقه بایجان جاده هراز

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرپرست اورژانس کشور گفت: در ساعت 05:23 دقیقه صبح امروز بر اثر ریزش کوه بر روی خودروهای پراید، نیسان و پورشه چهار نفر مصدوم شدند.

پیرحسن کولیوند سرپرست اورژانس کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در تشریح جزییات حادثه سقوط کوه در محور هراز اظهار داشت: در ساعت 05:23 دقیقه صبح امروز بر اثر ریزش کوه بر روی خودروهای پراید، نیسان و پورشه چهار نفر مصدوم شدند.

وی در توضیح محل دقیق این حادثه گفت: حادثه در جاده هراز-منطقه قلابن استرباکو به وقوع پیوست که بلافاصله نیروهای اورژانس به محل اعزام شدند.

وی تصریح کرد: در این حادثه دو مرد  37 ساله و یک زن 30 ساله و یک مرد 55 ساله مصدوم شدند که مرد 55 ساله به درمانگاه منتقل شد و بقیه به‌صورت سرپایی تحت درمان قرار گرفتند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.