لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

جزییات انتخاب نوجوان 10 ساله در یک پست

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مرکز اطلاع‌رسانی، روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان برنامه و بودجه کشور درباره انتشار یک خبر در فضای رسانه‌ای کشور درخصوص معرفی مشاور نوجوان سازمان برنامه و بودجه توضیحاتی منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا، براساس این توضیحات، «محمد باقر نوبخت» معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در جریان سفر استانی به استان البرز پس از ملاقات با «حسین عطایی» نوجوان ده‌ساله و آشنایی با توانایی‌ها و ظرفیت‌های وی، ضمن قدردانی و تشویق، به رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان البرز ابلاغ نمودند تا با هدف حمایت از نخبگان تمهید شایسته‌ای برای  بهره‌مندی از ظرفیت‌های این نوجوان نخبه به عمل آورد.

بر این اساس، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان البرز در حکمی «حسین عطایی» را به عنوان مشاور افتخاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان البرز انتخاب نمودند.

لازم به یادآوری است بدنبال حضور این نوجوان در یکی از برنامه های تلویزیونی برخی رسانه ها به اشتباه وی را مشاور رییس سازمان برنامه و بودجه معرفی کردند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.