لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

جزئیات مرگ زهرای 25ساله در خودروی مرد مسافرکش

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

راننده مسافرکش وقتی دختر جوان در خودرواش فوت کرد، جسد او را در جاده هفت برم دفن کرد.

به گزارش میزان،مرد میان سالی مضطرب و پریشان به پلیس مراجعه کرد و پرده از رازی برداشت که بهتربود خیلی زودتر ازاین به پلیس خبر می‌داد.
وی ادعا می‌کرد در شیراز با سواری شخصی مسافرکشی می کند و دختر ۲۵ ساله را در محدوده پارک خلدبرین شیراز سوار کرده است تا به مقصد برساند. اما اونمی دانست مقصد مسافر، زیر خروار‌ها خاک در منطقه خوش آب و هوای هفت برم دراطراف شیراز خواهد بود.
راننده ادامه داد پس از طی مسیری، ناگهان دختر مسافر فوت کرد و من از ترس قانون و مشکلاتی که ممکن بود برایم رخ دهد دختررا از شهر بیرون بردم و در منطقه "هفت برم" در جایی دفن کردم و به شهر بازگشتم و اکنون با پای خود آمده ام تا به اشتباهم اعتراف کنم.
پلیس و نیرو‌های آتش نشانی با راهنمایی راننده مسافرکش جنازه را از زیر خاک بیرون آوردند و برای رسیدگی به ماجرای مرگ به پزشکی قانونی  تحویل دادند.  همچنین هویت دختر جوان به نام زهرا شناسایی شد. سرهنگ کاووس محمدی معاون اجتماعی پلیس استان فارس، درتحلیل این پرونده گفت: متاسفانه بار‌ها شاهد وقوع جرایمی هستیم که به دلیل سوارشدن زنان و دختران در خودرو‌های مسافری شخصی به وقوع پیوسته و ازطرفی هم درصورت صحت ادعای راننده، وظیفه اش چه از نظر اخلاقی و انسانی و چه ازنظر قانونی این بوده است که مسافر را درکم ترین زمان ممکن به مرکز پزشکی و درمانی تحویل می داد.
وی ادامه داد: بدون تردید ترس ازقانون صرفا شامل خطاکاران خواهد بود و فرد بی گناه نه تنها تحت پیگرد پلیس قرارنخواهد گرفت، بلکه درجای خود تقدیر خواهد شد. چه بسا درصورت انتقال یک بیمار یا فردی که به هردلیل دچار مرگ و ایست قلبی یا هر مشکل دیگری باشد، به مراکز درمانی جان خودرا ازدست ندهد. درصورت مواجه شدن با چنین صحنه‌هایی، بی‌رحمانه‌ترین روش برخورد با موضوع مانند این پرونده است که فرد با تشخیص کاملا اشتباه،  جنازه را سربه نیست و به این ترتیب همه سرنخ‌های پلیسی را دچار انحراف و مشکل کند. 

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.