لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

جزئیات حادثه انفجار در بیمارستان میاندوآب

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی جزئیات حادثه انفجار در بیمارستان میاندوآب را تشریح کرد.

به گزارش برنا آذربایجان غربی، ابراهیم حسنی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی در خصوص حادثه بیمارستان حضرت فاطمه (س) میاندوآب گفت :ساعت ۲:۴۰ بامداد امروز حادثه آتش سوزی در بخش ICU بیمارستان حضرت فاطمه(س) شهرستان میاندوآب اتفاق افتاد که اطفای حریق توسط پرسنل بیمارستان شروع و بلافاصله تماس با آتش نشانی بعمل آمد و ماموران آتش نشانی میاندوآب به همراه تجهیزات به محل اعزام شدند.

وی علت این حادثه را حریق در بخش ICU بیمارستان بدلیل انفجار ونتیلاتور اعلام و خاطر نشان کرد: گروه آتش نشانان با همکاری پرسنل بیمارستان حضرت فاطمه برای مهار آتش و همچنین نجات بیماران داخل بخش وارد عمل شدند و در سریعترین زمان ممکن برای مهار آتش و نجات جان بیماران اقدامات لازم را بعمل آوردند و توانستند پنج بیمار از شش بیمار گرفتار در حریق را به سلامت از بخش آی سی یو خارج و به بخش آی سی یو بیمارستان عباسی شهرستان میاندوآب منتقل نمایند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی از کشته شدن یک نفر در این حادثه خبر و تصریح کرد: متاسفانه ونتیلاتور منفجر شده در مجاورت تخت یکی از بیماران بوده که منجر به فوت بیمار گردید و یکی دیگر از بیماران بخش آتش سوزی ،سوختگی ۲۰درصد داشته که وی را جهت مداوای تکمیلی به ارومیه اعزام نمودند.

حسنی گفت: در حین عملیات نجات دو نفر از همکاران بدلیل تلاش جدی جهت نجات جان بیماران بستری،دچار مسمومیت ناشی از گاز مواد سوختنی شده که آن دو همکار نیز در بیمارستان عباسی تحت مراقبت ویژه میباشند.

وی اضافه کرد: این آتش سوزی با همکاری ستاد بحران فرمانداری، نیروی انتظامی،آتش نشانی، هلال احمر و کلیه اعضای شورای تامین شهرستان در کمترین زمان ممکن کنترل و مدیریت بحران گردید.

وی افزود: لازم به ذکر است ارایه خدمات درمانی کلیه بخشهای دیگر بیمارستان روند عادی خود را طی می نماید

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.