لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

وضعیت تولید خودروهای سنگین در شهریور 96

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریور ماه امسال تولید انواع کامیون در خودروسازان داخلی به طور میانگین ۴.۲ درصد افزایش یافت.

به گزارش ایسنا، تولید این محصولات از ۱۲۳۳ دستگاه در شهریور ماه سال گذشته به ۱۲۸۵ دستگاه افزایش یافت.تولید انواع کامیون در زامیاد از یک دستگاه در شهریور ماه سال گذشته به ۱۲ دستگاه رسید.

تولید این محصول در کاریزان خودرو نیز صعودی بوده و از ۲۰ دستگاه در شهریور ماه ۱۳۹۵ به ۷۴ دستگاه افزایش یافت.

شهریور ماه امسال تولید انواع کامیون در ماموت نیز از ۷۹ دستگاه در شهریور ماه سال گذشته به ۱۹۶ دستگاه رسید.در این مدت تولید این محصول در آذهایتکس نیز صعودی بوده و از صفر دستگاه در شهریور ماه ۱۳۹۵ به ۱۷ دستگاه افزایش یافت.

برخلاف این شرکتها اما تولید انواع کامیون در ایران خودرو دیزل متوقف شده و از ۳۹ دستگاه در شهریور ماه سال گذشته به صفر رسید.

تولید این محصول در رخش خودرو دیزل نیز متوقف شده و از ۳۴ دستگاه در شهریور ماه ۱۳۹۵ به صفر کاهش یافت.تولید انواع کامیون در سروش دیزل مبنا نیز نزولی بوده و از ۱۳۰ دستگاه در شهریور ماه سال گذشته به ۱۲۷ دستگاه رسید.

شهریور ماه امسال تولید این محصول در سایپا دیزل از ۳۹۰ دستگاه در شهریور ماه ۱۳۹۵ به ۳۶۴ دستگاه کاهش یافت.

تولید این محصول در گروه بهمن نیز کاهش یافته و از ۵۱۵ دستگاه در شهریور ماه سال گذشته به ۴۸۴ دستگاه رسید.تولید انواع کامیون در تیراژه دیزل نیز از ۲۵ دستگاه در شهریور ماه ۱۳۹۵ به ۱۱ دستگاه کاهش یافت.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.