لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

جاده چالوس 19 آبان یک‌طرفه می‌شود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس پلیس‌راه استان البرز محدودیت‌های ترافیکی محور کرج - چالوس را اعلام کرد.

سرهنگ رضا معظمی گودرزی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تردد انواع خودرو از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه نوزدهم آبان ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به استقرار مأموران پلیس‌راه در محور، گفت: تردد خودروها از ساعت ۱۷ تا ۲۴ روز جمعه نوزدهم آبان ماه از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه می‌شود.

به گفته رئیس پلیس‌راه استان البرز تردد موتورسیکلت‌ها در محور کرج - چالوس از ساعت ۱۲ روز گذشته هفدهم آبان ماه اعمال و تا ساعت ۶ بامداد روز شنبه بیستم آبان ماه ادامه خواهد داشت.

سرهنگ معظمی گودرزی از ممنوعیت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج - چالوس و بالعکس خبر داد و گفت: این محدودیت‌ها شامل حال خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی نمی‌شود.

وی با اشاره به‌پیش بینی هواشناسی و کاهش دما در ارتفاعات استان که همراه با بارش‌های خفیف خواهد بود، از رانندگان خواست با رعایت سرعت مطمئنه و قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز حادثه جلوگیری کرده و سفری ایمن را برای خود و خانواده رقم بزنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.