لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

جاده هراز مسدود شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به مسدود بودن محور هراز گفت: انسداد شبانه محور کندوان از امشب اعمال می‌شود.

علی‌رضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان و از لحاظ جوی ابری است.

وی درباره انسداد شبانه محور کندوان، اضافه کرد: این محور همانند هفته‌های گذشته روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه از ساعت 21:30 تا 5 بامداد روز بعد تا 30 آذر ماه امسال مسدود خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تونل امامزاده هاشم محور هراز کماکان مسدود است، افزود: تردد خودروها از جاده قدیم به‌ مدت دو ماه امکان‌پذیر است.

این مسؤول به انسداد روزانه محور هراز اشاره کرد و یادآور شد: محدوده پیچ ابتهاج این محور به‌ دلیل انجام عملیات راه‌سازی شنبه از ساعت 12 تا 18، یکشنبه، دوشنبه و شنبه از ساعت 7 تا 18 و روزهای چهارشنبه از ساعت 7 تا 12 از امروز مسدود شده و این محدودیت به مدت یک ماه تا 13 آذر ماه امسال ادامه خواهد داشت.

قدمی با تأکید بر توجه به توصیه‌ها و هشدارهای پلیس، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط فصلی همراه داشتن تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ ضروری است تا رانندگان با مشکلی مواجه نشوند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.