لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

جاده هراز از ساعت ۷ تا ۱۲بسته شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جاده هراز برای انجام عملیات راهسازی و راهداری در هیجدهمین روزمهرماه بسته شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محسن هاشمی رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: به منظور اجرای عملیات اصلاح شیب شیروانی راه در محدوده پیچ ابتهاج، کیلومتر ۸۵ تا ۸۶ این محور امروز سه شنبه ۱۸ مهرماه از ساعت ۷ صبح تا ۱۸ بسته شد.

وی افزود: جاده هراز روز چهارشنبه از ساعت ۷ تا ۱۲ هر هفته به دلیل انجام عملیات در صورت فراهم بودن شرایط جوی محور هراز از ابتدای پیچ ابتهاج بسته است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران در مورد تردد در محور‌های مواصلاتی جایگزین، گفت: محور‌های جایگزین برای تردد سوادکوه و چالوس است.

هاشمی با اشاره به سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۰۱۴۱ و تلفن گویای ۱۴۱ برای اطلاع رسانی به مسافران از وضعیت راه‌های استان مازندران، از رانندگان وسایل نقلیه خواست در ایام انسداد این محور ضمن رعایت کلیه نکات ایمنی و با احتیاط از طریق دیگر راه‌های ارتباطی استان تردد کنند.

مرکز مدیریت راه‌های مازندران نیز اعلام کرد با توجه به تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی و کنترل ترافیک مرکز مدیریت راه ها، ترافیک امروز سه شنبه ۱۸ مهرماه در محور‌های هراز، چالوس، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری بصورت عادی و روان در جریان است.

مازندران با دارا بودن سه محورشریانی با پایتخت کشور از جمله استان‌هایی است که راه‌های ارتباطی آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.