لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

جاده های مازندران، دارای ترافیک پرحجم و روان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رییس پلیس راه مازندران با اشاره به بارش باران در جاده ها به رانندگان توصیه کرد با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و گوش دادن به توصیه های پلیس ، در جاده ها رانندگی کنند.

جاده های مازندران در روز اربعین حسینی ، دارای ترافیک پرحجم و روان است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، رییس پلیس راه استان مازندران گفت: در حال حاضر ، جاده هراز  از ورودی تهران به مازندران از  محدوده گزنک تا آب اسک ، دارای ترافیک پر حجم و روان است.

سرهنگ قدمی افزود: در جاده های سوادکوه و کرج – چالوس هم ؛ ترافیک روان است و رفت و آمد به خوبی انجام می شود.

وی با اشاره به بارش باران در شهرهای آمل،چالوس و بهشهر به رانندگان توصیه کرد با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و گوش دادن به توصیه های پلیس ، در جاده ها رانندگی کنند.

رییس پلیس راه استان مازندران تصریح کرد: در شبانه روز گذشته ، شاهد چند تصادف عابران پیاده با خودروها در جاده های استان بودیم که در یکی از این حوادث،متاسفانه یک عابر جان باخت.

سرهنگ قدمی به عابران پیاده توصیه کرد: حتما" از پلهای عابر پیاده استفاده کنند و در زمان عبور از جاده ها ، لباس روشن به تن داشته باشند.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.