لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ثبت نام بیش از34هزارنفربرای تکمیل ظرفیت دکتری96

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشاور عالی رییس سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد 34 هزار و 813 نفر در تکمیل ظرفیت دوره دکتری 96 دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی ثبت نام کردند که پانزدهم آبان ماه نتایج چند برابر ظرفیت در سایت سنجش اعلام می شود.

حسین توکلی امروز (پنجشنبه) در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا افزود: مهلت انتخاب کد رشته محل های تحصیلی ظرفیت های جدید و تکمیل ظرفیت برخی کد رشته محل های آزمون ورودی دور دکتری 96 دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی پایان یافت.

** امشب؛ آخرین مهلت انتخاب کد رشته محل تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ناپیوسته
توکلی ادامه داد: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره جزییات تکمیل ظرفیت برخی کدرشته محل های تحصیلی آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 برای پذیرش 78 هزار و 689 نفر در 6 هزار و 965 کد رشته محل روی سایت سنجش قرار دارد.
به گفته وی، متقاضیان می توانند با مطالعه دقیق این اطلاعیه در صورت واجد شرایط بودن تا ساعت 24 امشب (بیست و هفتم مهرماه) از طریق سایت سنجش نسبت به انتخاب کد رشته محل اقدام کنند.
توکلی افزود: 60 هزار و 402 نفر در این دوره انتخاب رشته کردند و سایر داوطلبان با توجه به مهلت مقرر هر چه سریعتر نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

** سی ام مهر؛ پایان مهلت ثبت نام دوره کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
مشاور عالی رییس سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: ثبت نام برای آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور تا سی ام مهر ادامه دارد.
داوطلبان باید برای ثبت نام 700 هزار ریال به صورت اینترنتی پرداخت کنند.
وی تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور را هشتم دی ماه امسال اعلام کرد.
به گزارش ایرنا، شمار کل دانشجویان کشور چهار میلیون و 348 هزار نفر است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.