لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ثبت بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار آمدوشد خودرو در جاده‌های مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یک میلیون و ۳۰۰ هزار تردد از ابتدای سفر‌های نوروزی تاکنون در جاده‌های مازندران به ثبت رسیده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان  ، سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران از افزایش ۲۰ درصدی تردد‌ها در سطح استان از شروع مسافرت‌های نوروزی تاکنون خبر داد.

وی با اشاره به اینکه ۱۳۰ هزار خودرو در این استان اقامت شبانه داشته اند، گفت: ۹ و ۸ دهم تردد‌های نوروزی در سطح کشور مربوط به استان مازندران است ضمن این که ۶ و ۵۰۰ هزار نفر اقامت شب در این استان تاکنون به ثبت رسیده است.

فرمانده انتظامی مازندران افزود: از ابتدای شروع سفر‌های نوروزی تاکنون با افزایش ۲۰ درصدی تردد‌ها در این استان مواجه بوده ایم که در این راستا مازندران رتبه چهارم کشوری را دارد.

سردار میر فیضی با تاکید بر توسعه جاده‌های استان، گفت: با تدابیر اتخاذ شده ترافیک در جاده‌های ورودی به استان تا حد زیادی کاهش یافته است.

وی قرار گرفتن استان مازندران در مسیر ارتباطی بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) را از بارزترین علل حجم ترافیک در این استان برشمرد و گفت: علاوه بر آن وجود جاذبه‌های گردشگری نظیر جنگل و دریا مهمترین علل توجه مردم سراسر کشور به استان مازندران به شمار می‌رود.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به این که با تدابیر اتخاذ شده سعی بر این است که جاده‌های استان تا حتی الامکان یک طرفه نشوند، گفت: با هماهنگی‌های انجام شده با استا‌های همجوار در جاده های ورودی به مازندران سعی شده تا محدودیت‌های ترافیکی در استان نیز کاهش یابد.

سردار میرفیضی به رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی از آنان خواست: ضمن پرهیز از عجله وشتاب در رانندگی سفر خود را طوری مدیریت کنند که بدون هرگونه دغدغه‌ای خاطرات خو شی را از سفر‌های نورئزی برای خود و خانواده خود به ارمغان ببرند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.