لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تیلرسون:با طرف ایرانی درباره امکان دستیابی به یک توافقنامه جدید گفتگو کردم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیلرسون اعلام کرد، با طرف ایرانی درباره امکان دستیابی به یک توافقنامه جدید که برنامه موشک های بالستیک ایران را نیز شامل شود گفتگو کردم.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به  نقل از خبرگزاری فرانسه، رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا روز جمعه اعلام کرد دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور نتیجه گیری کرده است که معافیت تحریم های ایران در چارچوب موافقتنامه هسته ای متناسب با منافع آمریکا نیست.

تیلرسون گفت دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور تحریم های هدفمند علیه سپاه پاسداران ایران را به زودی اعلام می کند.

تیلرسون اعلام کرد ترامپ تصمیم گرفته است پایبندی ایران را به توافقنامه هسته ای تأیید نکند. وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد، ترامپ از کنگره نمی خواهد که تحریم ها علیه ایران را دوباره اعمال کند.

رکس تیلرسون گفت دونالد ترامپ از کنگره درخواست خواهد کرد با ملزم کردن ایران به موافقت با دسترسی بیشتر به سایت های هسته ای خود و حذف «بند غروب» در موافقتنامه هسته ای (که رفع تدریجی محدودیت های اعمال شده بر ایران را درپی دارد) ، سیاست آمریکا را درقبال ایران سخت کند.

وی گفت اعلام دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور درخصوص تایید نکردن موافقتنامه هسته ای ایران به معنی خروج آمریکا از موافقتنامه بین المللی درباره ایران نیست.

وزیر امور خارجه آمریکا اذعان کرد : ما ممکن است نتوانیم موافقتنامه هسته ای ایران را ترمیم کنیم.

تیلرسون اعلام کرد، با طرف ایرانی درباره امکان دستیابی به یک توافقنامه جدید که برنامه موشک های بالستیک ایران را نیز شامل شود گفتگو کردم.

وی گفت آمریکا معتقد است موافقتنامه هسته ای نباید تشریح کننده سیاست کلی ما در قبال ایران باشد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.