لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تکمیل ظرفیت بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در بهمن ماه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد هزینه اضافی برای علاقه‌مندی دانشگاه آزاد ثبت‌نام دوره کارشناسی ارشد دریافت نمی‌شود.

امیررضا شاهانی به خبرگزاری آنا گفت: داوطلبان که در آزمون کارشناسی ارشد ثبت‌نام می‌کنند نباید هزینه‌ای برای علاقه‌مندی دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت کنند، ولی پس از قبولی و در صورت انتخاب رشته در دانشگاه‌ آزاد اسلامی باید کارت اعتباری تهیه شود.
وی ادامه داد: داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در دانشگاه آزاد در دوره کارشناسی ارشد فعلا ثبت‌نام خود را از طریق سایت سازمان سنجش انجام دهند، اگر آزمون‌های دانشگاه آزاد از سراسری جدا شد اطلاعیه جداگانه می‌دهیم و زمان ثبت‌نام دوباره در نظر خواهیم گرفت.
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد اگر مرکز آزمون دانشگاه آزاد امسال احیا و آزمون‌های تفکیک شد که حتما امکان ثبت‌نام در آزمون‌های دانشگاه آزاد امسال فراهم می‌شود وگرنه به سال آینده موکول خواهد شد.
شاهانی همچنین درباره تکمیل ظرفیت دوره‌های کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد گفت: پذیرش مرحله تکمیل ظرفیت بهمن‌ خواهد بود به همین دلیل زمان انتخاب رشته را در دی‌ خواهیم گذاشت تا امکان ثبت‌نام در ترم بهمن وجود داشته باشد. در هر سه دوره کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته‌های باآزمون و بدون آزمون، مرحله تکمیل ظرفیت خواهیم داشت.
او درباره افزایش رشته‌های بدون آزمون در مرحله تکمیل ظرفیت گفت: پیشنهاد افزایش رشته‌های بدون آزمون به دکتر رهبر ارائه شده است ایشان هم استقبال کردند، پس از نهایی شدن این پیشنهاد حتما جزئیات آن را اعلام خواهیم کرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.