لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تکلیف زندان‌های کرج چه می‌شود؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: زندان رجایی شهر جابجا نمی‌شود.

 محمد جواد کولیوند در گفت‌وگو با ایسنا، با توضیح در خصوص برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای انتقال برخی از زندان های کرج، اظهار کرد: بحث انتقال زندان رجایی شهر به خارج از استان به طور کامل منتفی است.

وی ادامه داد: زندان رجایی شهر یک زندان تخصصی و حکومتی است به همین دلیل امکان جا به جایی آن وجود ندارد.

وی توضیح داد: برای انتقال زندان های قزل‌حصار یک و دو نیز به اعتبار و سرمایه گذاری زیادی نیاز است که در صورت تامین انجام می شود.

کولیوند افزود: شهروندان البرزی باید بدانند روند انتقال زندان ها از استان به دیگر نقاط کار ساده ای نیست و به زمان نیاز دارد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به هدف انتقال زندان ها از استان اظهار کرد: با انتقال برخی زندان های استان به سایر مناطق کشور قصد داریم جمعیت زندانیان استان را کاهش دهیم و صرفا زندانیان استان خودمان را مدیریت کنیم.

کولیوند اظهار کرد: بدون شک وجود زندانیانی از دیگر استان های کشور در البرز تبعات اجتماعی نامناسبی دارد که در نهایت باعث افزایش آسیب ها و آمار جرم در البرز خواهد شد.

وی با اشاره به انتقال زندانیان تهرانی به ندامتگاه های در حال ساخت اطراف تهران تاکید کرد: با بهره‌برداری کامل از ندامتگاه «فشافویه» ورامین، زندانیان تهرانی‌ که در این استان هستند، منتقل می شوند تا بخشی از مشکلات استان مرتفع شود.

کولیوند افزود: زندان «شهید کچویی» نیز در حال حاضر به محلی برای آموزش مهارت‌های شغلی به زندانیان تبدیل شده است و آنها مهارت‌هایی مانند صافکاری، نقاشی، نجاری و دیگر فنون را آنجا می‌آموزند و عملا زندانی که به صورت شبانه‌روز آنجا باشد، نداریم.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.