لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

توضیحات مشاور سازمان سنجش درباره تکمیل‌ظرفیت آزمون ارشد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور زمان انتخاب‌رشته مرحله تکمیل‌ظرفیت آزمون کارشناسی‌ارشد ناپیوسته دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور را اعلام کرد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری آنا گفت: «اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور حاوی کد رشته محل‌های جدید یا تکمیل ظرفیت برخی از کد رشته محل‌های آزمون ورودی دوره کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال 96 دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور برای پذیرش تعداد 87 هزارو 689 نفر در 6 هزارو 985 کد رشته‌محل از امروز شنبه 22 مهر بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی http://www.sanjesh.org/ قرار می‌گیرد.»
او افزود: «بر‌اساس ضوابط مندرج در اطلاعیه و دفترچه راهنمای انتخاب رشته، همه متقاضیان واجد شرایط می‌توانند از روز دوشنبه 24 مهر تا روز پنجشنبه 27 مهر از طریق سایت سازمان سنجش کد رشته‌محل‌های مورد علاقه خود را به ترتیب اولویت در فرم انتخاب رشته اینترنتی ثبت کنند.»
مشاور سازمان سنجش آموزش کشور در پایان گفت: «داوطلبانی که در کد رشته‌محل‌های تحصیلی دارای شرایط خاص یا بورسیه پذیرفته شده‌اند در این مرحله حق انتخاب رشته ندارند.»

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.