لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

توافق با پژو و رنو برای داخلی‌سازی محصولاتشان در ایران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دبیر انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی از بازدید هیاتی از قطعه‌سازان داخلی از خطوط تولید پژو و رنو در فرانسه و توافق با این شرکتها برای داخلی‌سازی محصولاتشان در ایران خبر داد.

آرش محبی‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: هیاتی از قطعه‌سازان ایرانی اخیرا به فرانسه سفر کرده و در راستای گسترش همکاری‌ها با خودروسازان و قطعه‌سازان فرانسوی مذاکره کردند.  

وی با بیان اینکه در این سفر از خطوط تولید پژو و رنو به عنوان دو خودروساز مطرح و اصلی فرانسه بازدید شد، خاطرنشان کرد:‌ در این بازدید مذاکراتی نیز با مدیران ارشد این شرکتها صورت گرفته و توافقاتی در راستای داخلی‌سازی محصولات این شرکتها در ایران حاصل شد.

دبیر انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی کشور ادامه داد: همچنین از مرکز تحقیقات خودرو و مرکز تست صنایع خودروسازی فرانسه و چند شرکت قطعه‌سازی برتر این کشور نیز بازدید و با مسوولان این شرکتها مذاکره شد.

وی افزود: در این مذاکرات مقرر شد اقدامات لازم در راستای سرمایه‌گذاری مشترک و انتقال تکنولوژی به ایران از سوی خودروسازان و قطعه‌سازان فرانسوی صورت گیرد.

محبی‌نژاد با بیان اینکه خودروسازان و قطعه‌سازان فرانسوی توجه ویژه‌ای به صنعت خودرو و قطعه ایران دارند، تصریح کرد: خوشبختانه خودروسازان و قطعه‌سازان فرانسوی استفاده مناسبی از شرایط پسابرجام داشته و حضور پررنگی در صنعت خودروی ایران داشته‌اند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.