لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تمدید مهلت یک ماهه ثبت‌نام و انتخاب واحد دانشگاه علمی‌کاربردی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی با اشاره به بارگذاری سامانه جدید دانشگاه گفت: به دلیل این اقدام جدید دانشگاه مهلت انتخاب واحد و ثبت‌نام به مدت یک ماه دیگر تمدید شد.

محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ عنوان کرد: سامانه دانشگاه جامع علمی‌کاربردی به دلیل قدیمی بودن سیستم باعث بروز مشکلات و  یا قطعی‌هایی شده بود که بنابر نظر دانشگاه کار گروهی مبنی بر رسیدگی به  این سامانه تشکیل شد.

وی بیان کرد: بنا به نظر کار گروه نظارت بر سامانه دانشگاه علمی‌ کاربردی به دلیل آنکه قابلیت بروز رسانی سامانه از بین رفته بود تصمیم بر این شد تا از بین 5 سامانه قوی موجود در بازار یکی از‌ آنها انتخاب و در دانشگاه جامع علمی کاربردی بارگذاری شده است.

رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی عنوان کرد: سامانه جدید به دانشگاه جامع علمی انتقال و در سایت دانشگاه بارگذاری شده است که  تا به امروز بیش از 100 هزار دانشجو کارهای انتخاب واحد و ثبت‌نام نامه  خود را انجام داده‌اند و امسال نیز به خاطر بارگذاری یک سامانه جدید مهلت انتخاب واحد و ثبت‌نام به مدت یک ماه دیگر تمدید شده است.

امید تأکید کرد: واحدهای نظارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی هر هفته به صورت سر زده به مراکز دانشگاه بازدید می‌کنند و درصورت بروز مشکلات آ‌موزشی سریعا به واحد مربوطه تذکرات جدی و لازم را می‌دهند.

امید یادآور شد:  از همه دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی تقاضا دارم که در صورت بروز مشکل و یا هرگونه مسئله‌ای سریعا موضوع را به ما بازگو کنند زیرا که این دانشگاه با تشکیل معاونت نظارت توجه ویژه‌ای به این بحث و مسئله نظارت و رسیدگی به کار دانشجویان دارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.