لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تمام مدارس استان کرمان در شنبه 18 آذرماه در هیچ دوره های تعطیل نیست

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان کرمان گفت: مدارس سراسر استان کرمان شنبه 18 آذرماه در تمام دوره های تحصیلی دایر می باشند.

امید سلاجقه با اعلام این خبر در گفت و  گو با برنا اظهار داشت: فردا شنبه 18 آذرماه تمام مدارس سراسر استان کرمان درتمام دوره های تحصیلی طبق روال عادی دایر می باشند.

وی همچنین گفت: فرهنگیان، دانش آموزان و والدین عزیز هرگونه اخبار تعطیلی مدارس استان را می توانند فقط ازمراجع رسمی ، پورتال اطلاع رسانی اداره کل آموزش وپرورش استان به نشانی: kerman.medu.ir و کانال تلگرامی فرهنگ سازان دیار کریمان به نشانی :farhangsazan_medu@ وخبرگزارهای رسمی وصدا وسیمای مرکز کرمان دنبال کنند وبه شایعات منتسر شده در فضای مجازی توجه نکنند

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.