لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تمامی مدارس دودانگه و چهاردانگه ساری دوشنبه تعطیل است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدارس چهار منطقه در سه شهرستان مازندران روز دوشنبه به دلیل بارش برف و برودت هوا تعطیل است.

محمودرضا علیزاده سخنگوی آموزش و پرورش مازندران در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: براثر بارش برف و برودت هوا و یخبندان، مدارس برخی از مناطق استان مازندران در روز دوشنبه در نوبت صبح و عصر تعطیل هستند که تمامی مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم بخش یانه سر بهشهر از جمله آن است.

وی با بیان اینکه تمامی مقاطع تحصیلی هزار جریب نکا، دودانگه و چهاردانگه ساری نیز روز دوشنبه تعطیل است افزود: در صورت هر گونه خبر جدید در خصوص تعطیلی مدارس به دلیل بارش برف و برودت هوا اطلاع رسانی می شود.

به گزارش مهر، روز یکشنبه نیز مدارس هشت منطقه از مازندران تعطیل بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.