لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تقابل سرمربیان خارجی سرخابی به سود برانکو تمام شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس تهران با نتیجه یک بر صفر به سود سرخپوشان پایتخت خاتمه یافت.

139608042به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس تهران شهرآورد هشتادو پنجم را مثل همیشه در ورزشگاه آزادی برگزار می کنند و این مسابقه راس ساعت 16:40 با سوت بیژن حیدری آغاز شد و رضا سخندان، سعید علی نژادیان و پیام حیدری به عنوان کمک‌های حیدری در این مسابقه حضور دارند.

ترکیب تیم فوتبال استقلال:

حسین حسینى، وریا غفورى، روزبه چشمى، مجید حسینى، میلاد زکى پور، فرشید اسماعیلى، امید ابراهیمى، فرشید باقری، خسرو حیدرى، قربانى، و شجاعیان

ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس:

 علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی (کاپیتان)، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، حسین ماهینی، محسن ربیع ‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، بشار رسن، وحید امیری، گادوین منشا و علی علیپور

 در دقیقه 20 مسابقه، روزبه چشمی با خطایی که در داخل محوطه جریمه روی پای علی علیپور انجام داد موجبات درگیری بازیکنان دو تیم و در نهایت دریافت کارت زرد برای این بازیکن آبی پوش را فراهم کرد.

 علی علیپور موفق شد در دقیقه 22 مسابقه و از روی نقطه پنالتی نخستین گل سرخپوشان پایتخت را روانه دروازه استقلال کنند.

در پایان نیمه نخست، داور 2 دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد.

گل نخست تیم فوتبال پرسپولیس

***************************************

 تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه دوم سعی داشت با حفظ مالکیت توپ نتیجه یک بر صفر خود را حفظ کند.

در نیمه دوم تیم فوتبال استقلال تهران در چند نوبت با خلق موقعیت برای جابر انصاری می توانست نتیجه بازی را به تساوی بکشاند که تمامی موقعیت های این مهاجم آبی پوش به هدر رفت.

در پایان زمان قانونی نیمه دوم، بیژن حیدری 5 دقیقه زمان تلف شده اعلام کرد.

پیش از اتمام مسابقه بازهم سرخابی ها با یکدیگر درگیر شدند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.