لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تعطیلی مدارس مناطق کوهستانی مازندران به خاطر برف و یخبندان در دوشنبه 9 بهمن

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آموزش و پرورش مازندران یکشنبه شب با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که مدارس مناطق کوهستانی 9 شهرستان مازندران به خاطر بارش سنگین برف ، سرما و یخبندان برای روز دوشنبه نهم بهمن تعطیل است .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، برفی که از عصر شنبه در مناطق کوهستانی مازندران باریدن گرفت ، همچنان ادامه دارد و ارتفاع آن در بعضی مناطق به یک متر رسیده است .
روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش مازندران اعلام کرد که فردا مدارس کلیه مقاطع ابتدایی ، متوسطه اول و دوم شهرستان کلاردشت ، بخش چهاردانگه و دودانگه ساری ، هزارجریب شهرستان نکا ، یانه سر بهشهر ، هزار جریب گلوگاه ، مناطق روستایی بخش مرزن آباد شهرستان چالوس و بخش لفور شهرستان بابل تعطیل است .
به نوشته این اطلاعیه ، همچنین کلیه مدارس ابتدایی بخش لاریجان شهرستان آمل ، مدارس ابتدایی و متوسطه اول شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی و مدارس ابتدایی بخش کجور شهرستان نوشهر هم فردا تعطیل است .
برف و سرما امروز یکشنبه هم مدارس شهرستان کلاردشت ، لاریجان آمل ، بلده نور ، چهار دانگه ساری و مدارس ابتدایی کجور ، دو دانگه ساری و سوادکوه و همچنین بنافت دودانگه را برای نوبت صبح و عصر تعطیل کرده بود.
مدارس مناطق روستایی مرزن آباد چالوس هم امروز در 2 نوبت صبح و عصر تعطیل بود.
آموزش و پرورش مازندران اعلام کرد که تعطیلی مدارس حتما باید به تایید فرماندار و مدیرکل آموزش و پرورش برسد ، در غیر این صورت هیچ مدرسه ای حق تعطیلی خودسرانه را ندارند .
هواشناسی مازندران پیش بینی کرده است که سامانه بارشی که اکنون در استان وجود دارد از عصر یکشنبه تشدید شده و تا اواخر دوشنبه شب ادامه خواهد یافت .
بر اساس اعلام هواشناسی ، دمای هوای مازندران هم امشب با کاهش 5 تا 10 درجه ای در تمامی مناطق مازندران زیر صفر می رود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.