لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تعطیلی برخی مدارس آذربایجان شرقی در 8 بهمن

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بارش برف سنگین و سرمای هوا مدارس برخی از مناطق آذربایجان شرقی را به تعطیلی کشاند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اعلام کرد : باتوجه به بارش برف و برودت هوا روز یکشنبه 8 بهمن در :

شهرستان اهر
مدارس همه مقاطع تحصیلی مناطق روستائی در 2 نوبت صبح و بعد از ظهرتعطیل است و مدارس کلیه مقاطع مناطق شهری با یک ساعت تاخیر راس ساعت 9 صبح شروع به فعالیت خواهند کرد.

شهرستان هوراند ، شهرستان ورزقان و منطقه نظرکهریزی
مدارس همه مقاطع تحصیلی اعم از شهری و روستائی تعطیل خواهند بود .

شهرستان کلیبر
مدارس همه مقاطع تحصیلی مناطق روستایی در نوبت صبح تعطیل است و مدارس شهری ، پیش دبستانی ، استثنایی و ابتدایی در نوبت صبح تعطیل بوده و متوسطه اول و دوم با یک ساعت تاخیر از ساعت 9 شروع خواهد شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.