لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تعدی به دختری که می خواست در کلیپ بازی کند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شامگاه هشتم خرداد 94 دختر جواني وحشت‌زده و با صداي بلند از کارکنان يک سفره‌خانه در فرديس کرج براي نجاتش از دست يک پسر کمک خواست همان موقع چند مردبا شنيدن فريادهاي او به طرف پرايد مشکي دويدند، به همين خاطر راننده نتوانست دختر جوان را همراه خود ببرد و با سرعت پا به فرار گذاشت

 با اعلام اين ماجرا به مرکز فوريت‌هاي پليس 110، بلافاصله گشت پليس براي تحقيق و بررسي در اين باره به سفره‌خانه اعزام شد. دختر جوان در حالي که بشدت اشک مي‌ريخت،مدعي شد که از جنوب کشور به کرج سفر کرده اما طعمه هوس‌هاي شوم پسر شيطان‌صفت شده است.
به‌دليل حساسيت موضوع، شاکي به کلانتري منتقل و تحت بازجويي قرار گرفت. نگار -26 ساله- که خود را مدل لباس معرفي مي‌کرد، گفت: دوستم «سارا» به‌بهانه بازي در ويدئو کليپ يک خواننده سرشناس زيرزميني، مرا با پسر 25 ساله‌اي به‌نام «پاشا» آشنا کرد و ما از طريق پيام‌هاي تلگرامي با هم ارتباط گرفتيم. تنها 3 روز پس از آشنايي‌مان، «پاشا» مرا به بهانه بازي در فيلم به تهران دعوت کرد. حتي برايم بليت هواپيما هم فرستاد. بعد هم با يکي از بستگانم در تهران قرار گذاشتم تا چند روزي ميهمان‌شان باشم.
به همين خاطر با خيالي آسوده در فرودگاه مهرآباد از هواپيما پياده شدم.
طبق هماهنگي‌قبلي پاشا در فرودگاه منتظرم بود، بعد هم به بهانه بازي در کليپ با خودروي او راهي محل فيلمبرداري شديم.پس از طي 45 دقيقه او مرا به آپارتماني رساند که ادعا مي‌کرد محل فيلمبرداري است. همان موقع با تعجب پرسيدم چرا ساير هنرمندان و عوامل فيلم نيامده‌اند که او گفت: تا آماده شوي، بقيه از راه مي‌رسند. حدود نيم‌ساعت در پذيرايي منتظر ماندم که اين سکوت مرموز باعث وحشتم شد.
تا اينکه «پاشا» با وضعيتي نامناسب در برابرم ظاهر شد
و در حالي که در را قفل کرد، مرا با ضرب و شتم به يکي از اتاق‌ها کشاند و به‌طور وحشيانه‌اي مورد آزار و اذيت قرار داد.
دختر جوان با ناراحتي ادامه داد: من و او هيچ رابطه دوستي و آشنايي نداشتيم و فقط به‌عنوان هنرور، به تهران سفر کردم. بعد از آن «پاشا» مرا با تهديد سوار خودرواش کرد و مي‌دانستم سرنوشتي شوم
در انتظارم است. با اين حال لحظه خروج از آپارتمانش، مخفيانه از نماي بيرون ساختمان عکس گرفتم. تا اينکه در خيابان وقتي سرعت خودرو کم شد، از فرصت استفاده کردم و از ماشين بيرون پريدم و فرياد زنان کمک خواستم.
بدين‌ترتيب با دستور بازپرس شعبه اول دادسراي فرديس، «نگار» به پزشکي قانوني کرج معرفي شد
که آزار و اذيت‌اش و چندين مورد جراحت وي مورد تأييد قرار گرفت. اين در حالي بود که او
از پسر شيطان صفت به اتهام آزار و اذيت به عنف و تهديد به انتشار فيلم شکايت کرد و در حالي که هويت واقعي و محل دقيق زندگي «پاشا» را نمي‌دانست، خواستار دستگيري او شد.
با اين حال محل زندگي «پاشا» در منطقه فرديس شناسايي شد و دختر جوان با بيان جزئيات داخل آپارتمان، وضعيت آن محل را شرح داد
و پرينتي از چت‌هاي چند روز گذشته خود با وي را در اختيار بازپرس پرونده قرار داد و به شهر خود بازگشت. سپس آپارتمان پاشا به‌طور نامحسوس تحت نظر پليس قرار گرفت تا اينکه حدود يک ماه بعد
او دستگير و با قرار وثيقه 200 ميليون توماني بازداشت شد.

از سوي ديگر «نگار» که پس از بازگشت به خانه پدري به‌خاطر ضربه شديد روحي بشدت افسرده شده بود، يک شب خود را حلق‌آويز کرد و دچار مرگ مغزي شد.
اما زندگي نباتي او در بيمارستان، 2 ماه طول کشيد و سرانجام پزشکان، مرگ قطعي‌اش را اعلام کردند.
با مرگ غم‌انگيز دختر جوان پرونده در اختيار شعبه اول دادگاه کيفري (1) کرج قرار گرفت. سپس قاضي «هدايت رنجبر» رئيس دادگاه به لحاظ حساسيت موضوع دستور بررسي دقيق ماجرا را صادر کرد.
با درخواست وکيل خانواده نگار، دستور نيابت قضايي براي تحقيق از «سارا» و چگونگي آشنايي‌اش با «پاشا» و معرفي «نگار» به وي صادر شد. دختر جوان نيز اظهار کرد: «پاشا» از بستگان يکي از دوستانم بود و 2 سال پيش در تهران با هم آشنا شديم.
او در نخستين ديدارمان از من خواستگاري کرد و قرار شد شرايط ازدواج‌مان را فراهم کند.
«پاشا» ادعا مي‌کرد در زمينه تهيه و توليد ويدئوکليپ براي خوانندگان زيرزميني فعاليت دارد و براي مدل نياز به دختري جذاب و خوش قيافه دارد . از آنجا که «نگار»، مدل مانتو بود با او تماس گرفتم و بعد هم او را به «پاشا» معرفي کردم و 3 روز بعد راهي تهران شد. اما همان شب با پيام‌هايي تلخ وتکان دهنده، ادعا کرد مورد تجاوز قرار گرفته و مرا نفرين کرد. اين در حالي است که وقتي از «پاشا» سراغ «نگار» را گرفتم، گفت او را به کارگردان و گريمور معرفي کرده و درحال آماده شدن است.
همزمان با تکميل تحقيقات جنايي، متهم پرونده براي محاکمه از زندان به دادگاه منتقل شد
.در ابتداي جلسه، اولياي دم دختر جوان خواستار اعدام عامل جنايت سياه شدند.
سپس قاضي «هدايت رنجبر» – رئيس شعبه يکم دادگاه کيفري کرج خطاب به متهم گفت: «نگار» شب حادثه پيام‌هايي با «سارا» مبادله کرده که حکايت از آزار و اذيت دارد،ضمن اينکه پزشکي قانوني هم تأييد کرده است.
پس از دستگيري نيز اقرار کردي او را به خانه‌ات بردي و «نگار» نيز جزئيات داخل خانه‌ات را بازگو کرده است.
حالا چه دفاعي داري؟
– «پاشا»: من در زمينه خريد و فروش ملک فعاليت دارم و گاهي نيز در کار موسيقي‌ام.
آيا مجوز ساخت فيلم و کليپ داري؟
زيرزميني فعاليت دارم و کسي مجوز نمي‌دهد.
چرا دختر جوان را به خانه‌ات کشاندي؟
وقتي در فرودگاه او را ديدم، با عکس‌هاي اينستاگرامش تفاوت داشت و او را نپسنديدم.
پشيمان شدم و به او گفتم به شهرش برگردد اما او گفت:
من مدلم و وقتم را گرفتي و بايد هزينه‌هايم را بدهي. حالت عادي نداشت به همين خاطر او را به خانه‌ام بردم تا استراحت کند.
اما در همان شب به يکي از دوستانت در فضاي مجازي پيام داده‌اي که «نگار» را آزار داده‌اي؟
قصد داشتم سربه‌سر دوستم بگذارم تا حساس شود.
جراحت‌هاي «نگار» حکايت از مقاومت او در برابر خواسته‌ات دارد.
من بي‌خبرم.
در ادامه دادگاه، وکيل مدافع «پاشا» ادعاي تازه‌اي را مطرح کرد. وي براي نجات موکلش از مجازات گفت: «پاشا» از سال 88 به دليل اختلال خلقي در بيمارستان‌هاي مختلف روانپزشکي تحت درمان بوده
و به دليل مشکلات روحي از خدمت سربازي معاف شده است.
در سال 90 هم پزشکي قانوني اعلام کرده وي مبتلا به افسردگي و اختلال شخصيت مزمن است که مي‌تواند دوره‌هاي جنون کوتاه‌مدت ايجاد کند.
بنابراين «پاشا» در اين ماجرا مسئول اعمال و رفتار خود نبوده و به خاطر وضعيت روحي‌اش، درخواست فوري آزادي و درمانش را دارم.سرنوشت شوم دختر جوان در

پس از پايان جلسه محاکمه، قاضي رنجبر، «پاشا» را با قرار بازداشت موقت به زندان فرستاد و از کميسيون روانپزشکي خواست در‌خصوص وضعيت روحي متهم و اينکه زمان وقوع جرم مسئول اعمال خود بوده يا خير نظر بدهند.
همچنين دادگاه دستور تشکيل پرونده شخصيت متهم را صادر کرد تا از وضعيت خانوادگي، اجتماعي و اقتصادي‌اش هم گزارشي تهيه شود.
به گفته قاضي رنجبر، متأسفانه جرايم خشن که در پي آشنايي در فضاي مجازي دامنگير خانواده‌ها شده است،حجم زيادي از پرونده‌هاي مطروحه در دادگاه را تشکيل مي‌دهد، به همين خاطر جوان‌ها بايد به دقت مراقب دام‌هاي مختلف باشند که در فضاي مجازي سر راهشان است
و دختران نوجوان و جوان و حتي زنان نيز نبايد به هر درخواست دوستي پاسخ مثبت دهند.
منبع:رکنا

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.