لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تشکیل شورای حکمیت با حضور خاتمی، سید حسن خمینی و روحانی؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکی از نمایندگان مجلس پیشنهاد داد، برای اجرایی شدن طرح گفتگوی ملی شورای حکمیت تشکیل شود.

به گزارش خبرگزاری برنا، طرح «ایده گفتگوی ملی» اولین بار از پارلمان در آمد، اما خیلی زود به مطالبه اصلی چهره های سیاسی تبدیل شد.

اعتراضات اخیر نیز بر ضرورت اجرایی شدن ایده گفتگوی ملی افزود اما پرسش های پیش روی این طرح، مانع از اجرایی شدن آن شده است. اینکه موضوع گفتگوی ملی باید چه باشد و دو طرف گفتگو چه گروه هایی هستند.

حال یک نماینده مجلس پیشنهاد داده که سید محمد خاتمی، سید حسن خمینی و حسن روحانی از سوی اصلاح طلبان و موحدی کرمانی، آیت الله آملی لاریجانی و محمد یزدی از اصولگرایان شورای حکمیت تشکیل دهند.

پروانه مافی در این باره گفت: به نظرم این شش بزرگوار به دور از همه اختلاف نظرها، مصالح مردم و انقلاب را در نظر بگیرند و کنار هم بنشینند و جلسات مختلفی را برگزار کنند. گفت‌وگوهای آنان قطعا کارگشا خواهد بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.