لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تشكيل پرونده در رابطه با تصرفات غيرمجاز در منطقه منبع آب اهواز

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حسینی پویا در ارتباط با تصرف و ساخت سازهای غیر غیر مجاز اراضی منطقه منبع آب اهواز گفت : پرونده‌ای در این رابطه در شورای حفظ حقوق بیت‌المال تشکیل شده است.

حسینی پویا دادستان عمومی و انقلاب اهواز در گفت و گو با خبرگزاری میزان در خصوص تصرف و ساخت سازهای غیرمجاز اراضی منطقه منبع آب اهواز اظهار کرد: پرونده ای در این رابطه در شورای حفظ حقوق بیت المال تشکیل شده است.

وی گفت: پرونده حادثه در شعبه اول بازپرسی در حال رسیدگی است.

این مقام قضایی با بیان اینکه اراضی متعلق به دولت هستند، افزود: موضوع برای حل مشکل منطقه بطور اساسی به شورای حفظ حقوق بیت المال ارجاع شده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.