لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تشریح آخرین مراحل تمدید قرارداد با شفر و بازیکنان از زبان عضو هیات‌مدیره استقلال

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حسن زمانی از فراهم شدن مقدمات برای تمدید قرارداد استقلال با وینفرد شفر و بازیکنان مورد نیاز این سرمربی آلمانی خبر داد.

حسن زمانی در گفت‌وگو با پانا درباره تمدید قرارداد وینفرد شفر با باشگاه استقلال گفت: مذاکراتی با این مربی در امارات داشتیم و او خودش هم تمایل به حضور در استقلال و همکاری با فوتبال ایران دارد. البته یک سری گلایه‌هایی هم داشته و خواستار امکانات بیشتری است که ما به او حق می‌دهیم و باید هر چه سریع‌تر برای او مقدمات تمدید قرارداد را فراهم کنیم.

وی ادامه داد: شفر یکی از مربیان خوب اروپایی است و خودتان دیدید از زمانی که او به استقلال آمد این تیم متحول شد. تیم استقلال تنها تیمی است که در گروه D لیگ قهرمانان آسیا به پیروزی رسید و بقیه تیم‌ها به تساوی رسیدند که همین موضوع به نفع استقلال شد، به طور حتم همه این مسائل در باشگاه استقلال در نظر گرفته می‌شود و ما با فراهم کردن خواسته‌های این مربی پاسخ مثبت می‌دهیم و اجازه نمی‌دهیم او از استقلال برود.

زمانی تأکید کرد: یکی از موفقیت‌های اصلی تیم استقلال در لیگ قهرمانان آسیا حضور شفر بود چرا که این مربی با آنالیز درست و شناخت حریفان دست آنها را خوانده بود و توانست بر آنها پیروز شود. وگرنه اگر بخواهیم از بعد مسائل مالی و امکاناتی که تیم‌های عربی دارند توجه کنیم یک سوم دستمزد مربیان و بازیکنان آنها بودجه یک ساله کل باشگاه استقلال است.

وی به تساوی استقلال مقابل العین اشاره کرد و گفت: به نظرم بازی بازیکنان قابل قبول بود و کمترین اشتباه را داشتند. همان‌طور که گفتم استقلال مقابل تیمی به میدان رفت که بهترین بازیکنان را در اختیار دارد و کمتر کسی فکر می‌کرد العین بااینکه میزبان باشد مقابل استقلال به تساوی برسد. به هر حال شرایط استقلال با شفر خوب پیش می‌رود و ما در آینده و همچنین بازی روز دوشنبه استقلال امیدواریم که نتیجه قابل قبولی بگیریم.

زمانی همچنین در مورد بحث تمدید قرارداد بازیکنان نیز عنوان کرد: افتخاری و پندار توفیقی قرار است این کار را پیگیری کنند و مقدمات آن را فراهم کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.