لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تساوی 0 بر 0 نفت و پارس جنوبی جم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم پارس جنوبی در هفته چهاردهم لیگ برتر مقابل نفت متوقف شد.

به گزارش خبرگزاری برنا، در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال دو تیم نفت تهران و پارس جنوبی جم از ساعت 15 به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

تیم نفت تهران که تا قبل از این با 12 امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار داشت در خانه به مصاف پدیده این فصل لیگ برتر، پارس جنوبی رفت. تیم نفت که در بازی‌های گذشته خود نتوانسته بود نمایش خوبی را به اجرا بگذارد در این بازی نمایش قابل قبول تری را ارائه کرد و توانست موقعیت‌هایی را نیز ایجاد کند. تیم پارس هم صاحب چند موقعیت شد که نتوانست استفاده لازم را ببرد. نیمه اول در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید. با شروع نیمه دوم دو تیم بازهم صاحب چند موقعیت شدند ولی در نهایت این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. تیم پارس جنوبی با این یک امتیاز بیرون از خانه 26 امتیازی شد و در رده دوم بعد از پرسپولیس قرار گرفت.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.