لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تساوی در تبریز:گسترش فولاد صفر- سپاهان صفر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازی دو‌تیم گسترش فولاد و سپاهان با نتیجه مساوی به پایان رسید.

به گزارش ایسکانیوز، دو‌تیم سپاهان و گسترش فولاد در حالی به مصاف هم رفتند که به کسب یک امتیاز رضایت دادند.

ورزشگاه :بنیان دیزل

تعداد تماشاگر: ۳۰۰ نفر

داور: کوپال ناظمی

گسترش فولاد تبریز
فرناندو دخسوس، سید احمد موسوی، ادسون هنریکه، پیمان بابایی (64- علیرضا چراغعلی) ، عرفان افراز(69- سید محسن حسینی)، احمدرضا زنده‌روح، مسیح زاهدی، یوسف سیدی، امید جهانبخش، سامان نریمان‌جهان(75- علیرضا ارجمندیان) و اسماعیل فرهادی.
سرمربی: فیروز کریمی


سپاهان اصفهان
لی اولیویرا، سیاوش یزدانی، مهدی رحیمی، حسن جعفری، سعید آقایی، میلاد سرلک، علی کریمی(46- شاهین ثاقبی)، حسین پاپی، جلال علی‌محمدی(81- رسول نویدکیا)، رضا میرزایی(66- مروان حسین) و ساسان انصاری.
سرمربی: زلاتکو کرانچار


دقایق حساس


دقیقه 4: ضربه آزاد علی کریمی با اختلاف زیادی از بالای دروازه گسترش به بیرون رفت.

دقیقه 21: ارسال جعفری از جناح راست زمین و دفع ناقص موسوی نزدیک بود کار دست گسترش بدهد که دخسوس روی این تیم واکنش نشان داد.

دقیقه 29: پاپی با سانتر دقیق از جناح راست زمین توپ را به مقابل دروازه گسترش فرستاد که ضربه سر انصاری راه به جایی نبرد و به اوت رفت.

دقیقه 32: میرزایی با نفوذ از سمت راست محوطه جریمه گسترش فولاد موقعیت خطرناکی شکل داد که شوت او با برخورد به مدافعان دور شد.
دقیقه 32: پاس در عمق خوب کریمی به میرزایی رسید اما شوت این بازیکن بعد از برخورد به زنده‌روح راهی کرنر شد.
دقیقه 34: جعفری بعد از دریافت پاس علی‌محمدی، از سمت راست زمین توپ را ارسال کرد که ضربه سر رحیمی بعد از تیرک دوم به تیرک افقی دروازه برخورد داشت و به اوت رفت.

دقیقه 42: شوت عرفان افراز در داخل محوطه جریمه سپاهان در موقعیتی مشکوک به خطای هند پنالتی با آقایی برخورد داشت که داور دستور به ادامه مسابقه داد.
دقیقه 1+45: دخسوس با واکنش به موقع روی ضربه انصاری اجازه نداد دروازه گسترش فولاد باز شود.

دقیقه 56: ساسان انصاری بهترین فرصت را داشت تا گل اول بازی را برای سپاهان ثبت کند ولی شوت او را دخسوس به خوبی مهار کرد.

دقیقه 62: نزدیک بود کنترل توپ با سینه توسط انصاری روی ارسال علی‌محمدی خطرساز شود که توپ با فاصله کمی از کنار دروازه گسترش به بیرون رفت.
دقیقه 70: سانتر جهانبخش از روی ضربه آزاد میانه زمین را هنریکه با ضربه سر زد که توپ با کمترین اختلاف از کنار تیرک عمودی دروازه راه اوت را در پیش گرفت.

دقیقه 83: شوت نویدکیا از داخل محوطه جریمه به تور کنار دروازه برخورد کرد.

دقیقه 85: انصاری از زاویه بسته قصد گلزنی داشت که شوت او عرض زمین را طی کرد و به اوت رفت.

دقیقه 88: جعفری توپ را به محوطه جریمه گسترش ارسال کرد که بعد از شوت انصاری و رفتن توپ به اوت، دخسوس برخوردی با او داشت اما ناظمی، داور این دیدار تصمیم به پنالتی نگرفت.

دقیقه 3+90: شوت هنریکه از روی ضربه ایستگاهی فاصله 30 متری راهی اوت شد.

بازنده میدان: کرانچار نتوانست ‌س از شکست سیاه جامگان از میزبان خود سه امتیاز بگیرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.