لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تساوی برق جدید برابر نساجی در قائم شهر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم‌های فوتسال نساجی مازندران و برق شیراز در هفته دهم لیگ دسته اول به تساوی رسیدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ در دیدار معوقه هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال و از ساعت ۱۴:۱۵ امروز پنجشنبه، تیم های نساجی و برق شیراز  به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با تساوی یک به یک خاتمه یافت.

این دیدار از ساعت ١٤ و ١٥ دقیقه در ورزشگاه وطنی قائمشهر برگزار شد که سیامک کوهنورد در این بازی ابتدا نارنجی پوشان شیرازی را پیش انداخت، اما در ادامه مجتبی ممشلی موفق شد از روی نقطه پنالتی گل تساوی نساجی را وارد دروازه برق جدید کند.

نساجی با این تساوی ۲۰ امتیازی شد و در رده دوم باقی ماند.

برق هم با همین امتیاز و تفاضل گل کمتر سوم است.

برق جدید در هفته یازدهم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور، چهارشنبه ١٠ آبان در ورزشگاه حافظیه مقابل فجر شهید سپاسی قرار می‌گیرد تا طرفداران فوتبال در فارس شاهد برگزاری شهرآورد شیرازی‌ها در دسته یک فوتبال کشور باشند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.