لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ترفندی برای سرقت طلاهای زنان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تبهکارحرفه‌ای که با چرب زبانی وترفندی ماهرانه، طلاهای زنان پولدار را دریک چشم به هم زدن به سرقت می‌برد با تلاش کارآگاهان پلیس دستگیر شد.

سرهنگ محمد صفایی -رئیس پلیس آگاهی استان البرز- به خبرنگار حوادث «ایران» گفت: طی هفته‌های گذشته، 9مالباخته که همگی زنان میانسال وثروتمند بودند با مراجعه به پلیس اعلام کردند پسر جوان شیک پوشی، سوار بر خودروی «تیبا» و با ترفندهای مختلف، طلا وجواهرات آنها را به سرقت برده است.یکی از مالباختگان که «پوران دخت» نام دارد به افسر پرونده گفت: «برای پیاده روی ازخانه خارج شده بودم که ناگهان پسر جوانی سواربر خودروی «تیبا»ی سفید مقابلم ایستاد وگفت که قصد کمک به افراد نیازمند را دارد اما کسی را نمی‌شناسد.بعد هم مقداری لباس ودوبسته اسکناس وچک پول به من داد تا به افراد فقیر بدهم. ولی لحظاتی بعد ادعا کرد همسرش تازه مسلمان شده وقصد خرید طلا برای او دارد. به همین خاطربا چرب زبانی از من خواست طلاهایم را نشانش دهم وبرای خرید راهنمایی‌اش کنم.بعد ازدیدن طلاهایم وبه تصوراینکه آنها را داخل کیسه لباس‌ها ریخته، راهی خانه شدم. اما وقتی به خانه رسیدم متوجه شدم از طلاهایم خبری نیست وتنها لباس‌ها واسکناس‌های 500 تومانی وجود دارد. بسته چک پول هم تقلبی بود.»بدین‌ترتیب با توجه به اطلاعاتی که مالباختگان در اختیار پلیس قرارداده بودند، تجسس برای شناسایی و دستگیری تبهکارفراری دردستورکارقرارگرفت. تا اینکه با ردیابی‌های تخصصی، چهره نگاری رایانه ای واستفاده از بانک اطلاعاتی مجرمان، متهم جوان صبح سه‌شنبه-دیروز- دستگیر شد.این شیاد هم‌اکنون ازسوی کارآگاهان ادره دوم پلیس آگاهی استان البرزتحت بازجویی‌های تخصصی قرار داردتا سایرجرایم احتمالی‌اش نیزافشا شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.