لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ترافیک نیمه سنگین در کندوان/ جاده برفی است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران وضعیت ترافیک در محور کندوان را نیمه سنگین و برخی مناطق سنگین اعلام کرد.

محسن هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین شرایط جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی و کوهستانی استان اظهار داشت: در محورکندوان تردد به صورت نیمه سنگین و در بعضی نقاط به دلیل نداشتن زنجیر چرخ بعضی از رانندگان سنگین در جریان است اما در محور هراز و سوادکوه تردد به صورت عادی و روان در جریان است.

وی درباره وضعیت جوی راههای استان اظهار داشت: در محور کندوان حدفاصل تونل تا هزارچم با بارش سنگین برف، در محور هراز از  گردنه امام زاده هاشم تا سه راهی لاسم بارش برف سنگین، در محور سوادکوه از گردنه گدوک تا تونل ورسک مه آلود و برف سنگین، در محور کیاسر بارش برف سنگین و در محور کناره بارش پراکنده باران همراه است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.