لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ترافیک عادی و روان در جاده‌های لغزنده، بارانی و برفی مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جاده‌های مازندران بر اثر بارش باران و برف هم اکنون لغزنده، اما باز و بدون ترافیک است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، پلیس راه مازندران اعلام کرد با توجه به تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی و کنترل ترافیک مرکز مدیریت راه ها، هم اکنون جاده‌های استان بارانی، برفی، لغزنده و ترافیک در محور‌های هراز، چالوس، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری بصورت عادی و روان در جریان است.

براساس گزارش پلیس راه مازندران، با توجه به ورود سامانه بارشی سرد و بارانی به استان از شب گذشته در همه جاده‌های مازندران شاهد بارش باران و در ارتفاعات شاهد بارش برف هستیم.

هم اکنون آسمان استان در جاده‌های کیاسر به سمنان، ارتفاعات جاده لاریجان، گدوک و چالوس نیز شاهد بارش برفهستیم و سطح جاده‌ها لغزنده است.

پلیس راه مازندران به رانندگان توصیه کرد: با توجه به بارش برف و باران و لغزنده بودن محور‌های استان رانندگان برای تردد در ارتفاعات و مسیر‌های کوهستانی مازندران با اطمینان از سلامت فنی خودرو‌ها و همراه داشتن تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ تردد کنند و از سفر‌های غیرضروری پرهیز کنند.

تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.