لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ترافیک سنگین در مسیر رفت و برگشت محور هراز

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رییس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک سنگین در برخی از مقاطع مسیر رفت و برگشت محور هراز خبر داد.

سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح اوضاع ترافیکی محورهای مواصلاتی شرق استان تهران اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در مسیر رفت و برگشت محور هراز در برخی مقاطع سنگین و تردد خودروها با کندی همراه است.

وی گفت: در محور فیروزکوه نیز در برخی مقاطع شاهد حرکت پرحجم اما روان خودروها هستیم.

رییس پلیس راه شرق استان تهران ترافیک در محور امام رضا(ع) را عادی و روان خواند و افزود: تردد خودروها در این محور بدون مشکل خاصی در جریان است.

محبی با بیان این که حرکت خودروها در دیگر محورهای مواصلاتی شرق استان تهران از جمله محور حرم تا حرم نیز عادی و روان است، گفت: رانندگان عزیز ضمن پرهیز از تعجیل به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند، تا شاهد حادثه ای در جاده ها نباشیم.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.