لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ترافیک سنگین درمسیر شرق به غرب تهران به کرج

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در ساعات پایانی دیشب و دقایق نخستین بامداد امروز و هنگام تردد در مسیرهای سه گانه آزادراه تهران - کرج، جاده مخصوص و جاده قدیم را بسیار سنگین گزارش کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما از بزرگراه تهران - کرج، سرگرد رنجبر که از طریق بی سیم آخرین وضعیت مسیرهای غربی استان تهران را برای سرهنگ باقرپور، رئیس پلیس نامحسوس تهران تشریح می کرد، با اشاره به ادامه بارش برف شبانگاهی استانهای البرز و تهران، تردد در محدوده غرب به شرق آزادراه تهران کرج در منطقه وردآورد را سنگین خواند.
وی افزود: مسیر شمال به جنوب از مقطع سه راه سنگی و در ادامه تا سه راه قلعه حسن خان نیز به علت بارش برف سنگین و توقف خودروهای عبوری، ترددی صورت نمی گیرد و ساعات هاست که این وضعیت ادامه دارد.
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت جاده مخصوص را نیز به همین منوال خواند و گفت: در مسیر شرق به غرب جاده مخصوص کرج نیز به ویژه زیر پل سه راه سنگی ترافیک سنگین است و به ویژه محدوده گردش به سمت سه راه قلعه حسن خان تردد قفل شده است.
سرگرد رنجبر عمده ترین مشکل ترافیکی در مسیرهای غربی استان تهران را در جاده قدیم کرج خواند و گفت: اصلی ترین گره ترافیکی ما در محدوده بعد از ایران خودرو و شهرک گلستانک است که تراکم و توقف خودروها به سمت غرب تا محدوده سه راه قلعه حسن خان و سه راه سنگی با توقف کامل و ترافیک خیلی سنگین مواجه هستیم.
وی به ضرورت برف روبی و نمک پاشی اشاره کرد و از رانندگان خواست قوانین تردد در شرایط برفی را رعایت کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.