لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ترافیک در محورهای هراز و چالوس

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اعلام آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور از بارانی بودن محورهای 5 استان خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت وگو با پانا درباره وضعیت جوی جاده های کشور گفت: گزارش های واصله از مراکز کنترل ترافیک سراسر کشور حاکی از آن است که در حال حاضر در اکثر محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، شمال استان فارس ولرستان بارش باران گزارش شده است که لازم است رانندگان هنگام رانندگی در این مسیرها فاصله طولی مناسب را رعایت کرده و با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور نیز گفت: در مسیر جنوب به شمال محور کرج-چالوس از میدان امیر کبیر تا کیلومتر10 ترافیک نیمه سنگین است و در مسیر جنوب به شمال محور هراز در طول محور نیز شاهد ترافیک پرحجم و روان هستیم.

به گفته رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در سایر محورهای مواصلاتی کشور جوی آرام و ترافیکی روان گزارش شده است.

رحمانی همچنین با اعلام شماره تلفن 88255555 از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی و نیز امدادرسانی به حوادث احتمالی با این شماره تماس بگیرند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.