لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ترافیک درجاده کرج -چالوس سنگین است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس مرکز فرماندهی کنترل ترافیک پلیس راه استان البرز اعلام کرد که ترافیک در جاده کرج - چالوس از جنوب به شمال سنگین است.

سروان علی بابازاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این بار ترافیکی از دوراهی دیزین به سمت کندوان سنگین و بقیه محور نیمه سنگین، اما روان است. وی اضافه کرد: اکنون ترافیک خط شمالی و جنوبی آزادراه تهران - کرج - قزوین نیز عادی گزارش شده است .
بابازاده خاطرنشان کرد: باتوجه به احتمال بارش برف در ارتفاعات جاده کرج- چالوس و شهرستان طالقان، همراه داشتن زنجیر چرخ در این مناطق الزامی است.
وی گفت: همراه داشتن زنجیر چرخ درفصل سرما و در وضعیت جوی مساعد الزامی بوده و رانندگان خودروهای فاقد زنجیر چرخ جریمه می شوند.
بابازاده افزود: اکنون تمام راه های استان البرز به استثنای محور دیزین -شمشک بازاست و تردد جریان دارد.
وی افزود:علاوه بر زنجیر چرخ سالم بودن بخاری و برف پاک کن از موارد مهمی است که رانندگان بایدمدنظر قراردهند .
وی یادآور شد: همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه های پلیس راه به رانندگان است.
به گفته وی، در محورهای کوهستانی استان از جمله جاده کرج - چالوس، ماموران پلیس راه برای پیشگیری از حوادث احتمالی و ترافیک مستقر شده اند.
بابازاده گفت: پلیس راه استان البرز با آمادگی کامل درتمام راه های این استان برای هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در محل های مورد نظرمستقر شده است .
استان البرز دارای یک هزار و 450کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که 18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان است .
جاده کرج - چالوس به مسافت 160 کیلومتر یکی از مسیرهای گردشگری کشور است .

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.