لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ترافیک برحجم و روان در جاده‌های مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پلیس راه مازندران اعلام کرد ترافیک هم اکنون در جاده‌های مازندران پرحجم و روان است.

سرهنگ قدمی رییس پلیس راه مازندران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان  ، گفت: ترافیک در جاده چالوس محدوده پل زنگوله وهزارچم پر حجم و روان است.

وی افزود: آمد وشد انواع خودرو‌ها هم اکنون در جاده هراز به سمت شمال پرحجم و با فاصله ۷ تا ۱۰ متر در حال انجام است .

سرهنگ قدمی گفت: آمد وشد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد‌شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه، جمعه و شنبه از جاده هراز ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران افزود:آمد وشد خودرو‌ها در جاده‌های سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

وی گفت: از لحاظ شرایط آب و هوایی جاده سوادکوه محدوده کارسالار، کیاسر- سمنان محدوده ایول مه گرفتگی گزارش شده است.

وی با بیان اینکه رفت و آمد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است. افزود: آمد وشد انواع وسایل نقلیه در جاده چالوس از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز شنبه ۲۵ فروردین از کرج به مرزن‌آباد ممنوع می‌شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.