لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ترافیک آزادراه کرج سنگین است/تردد پرحجم در محور چالوس

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس پلیس‌راه استان البرز ترافیک در آزادراه کرج را سنگین اعلام کرد و گفت: تردد در محور چالوس پر حجم است.

سرهنگ رضا معظمی گودرزی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه کرج - قزوین محدوده مهرشهر تا پل فردیس نیمه سنگین است.

وی ترافیک در آزادراه قزوین - کرج محدوده شهر کرج را سنگین اعلام کرد و گفت: ترافیک آزادراه کرج - تهران در بسیاری از مقاطع نیمه سنگین است.

سرهنگ معظمی گودرزی ترافیک در باند جنوبی آزادراه تهران - کرج محدوده پل فردیس تا پل کلاک و همچنین محدوده گرم‌دره را نیز نیمه سنگین اعلام کرد.

رئیس پلیس‌راه استان البرز ترافیک محور کرج - چالوس در بسیاری از مقاطع را نیمه سنگین گزارش کرد و گفت: در محدوده مرزن‌آباد تا دزبُن شاهد ترافیک نیمه سنگین و تردد پرحجم خودروها هستیم.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.