لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تداوم تعطیلی برخی مدارس آذربایجان شرقی در 9 بهمن

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بارش برف سنگین و سرمای هوا مدارس برخی از مناطق آذربایجان شرقی را به تعطیلی کشاند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اعلام کرد: باتوجه به بارش برف و برودت هوا روز دوشنبه ۹ بهمن  در:

شهرستان مراغه:

مدارس پیش دبستانی ،ابتدایی و مدارس استثنایی شهر مراغه ،کلیه مدارس مقاطع تحصیلی بخش سراجو و مدارس پیش دبستانی وابتدایی های روستاهای بخش مرکزی در شیفت صبح تعطیل است.

شهرستان ورزقان:

مدارس مقاطع تحصیلی پیش دبستانی مناطق روستایی و شهری در شیفت صبح تعطیل خواهند بود و سایر مقاطع تحصیلی (ابتدایی، متوسطه دوره اول و متوسطه دوره دوم) با یک ساعت تاخیر از ساعت ۹ شروع به فعالیت خواهند کرد.

ترکمانچای:

مدارس کلیه مقاطع تحصیلی اعم از مناطق شهری و روستایی با یک ساعت تاخیر از ساعت ۹ شروع به فعالیت خواهند کرد.

نظرکهریزی:

مدارس شهری و روستایی در کلیه مقاطع تحصیلی در شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.